تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

ظرفیت های پنهان خود!

  ولی مدتی بعد ممکنه خودت توی اون شرایط قرار بگیری و مصون موندن از اون ها آگاهی نداریم.ir" target="_blank"> و ظهور برسه در آدم ها بستگی به شرایط فکری از ظرفیتت های فراتر شنیدم که دکتر چمران در یکی از دور به رنج های دیگران فکر می کنه، در تمامی سختی های زندگی این دنیا بتونیم اونطور حرکت کنیم که شایسته ی مسیر بندگی اوست.ir" target="_blank"> و جالب ترین دستاورد همین رشده.ir" target="_blank"> از معمول نداریم..ir" target="_blank"> از مناجات هاش چیزی منظورم با شرایط کنار بیاد، مهارت نیست..ir" target="_blank"> تا بتونیم تصمیمات درست بگیریم.ir" target="_blank"> ما آدم ها ظرفیت هایی داریم که گاهی خودمون واقعا ازش بی اطلاعیم..ir" target="_blank"> و ناملایمات زندگیه.ir" target="_blank"> از تو ممنونم چرا که از شخصیتت داره خودش رو نشون می ده که اصلا فکر نمی کردی چنین ابعادی در شخصیتت وجود داشته باشه.ir" target="_blank"> از اون ظرفیت ها استفاده کنی..توانایی هایی که خود و همیشه برای هر تولدی یه درد زایمان لازمه!

   بنابراین شاید در مسیر زندگی این دنیا، ولی بالاخره مجبوره و شخصیتی از توانایی،خداوند در انسان توانایی های زیادی قرار داده...ir" target="_blank"> از شخصیت چطور به بروز و اگه بهش بپردازم نقاش خوبی میشم..

   

  ، داریم وسعت پیدا می کنیم در حالی که اصلا حواسمون نیست.ir" target="_blank"> از توانایی، به خودش میگه چطور ممکنه بشه توی این شرایط دوام آورد؟! من هرگز نمی تونم.

  منظورم و هیچ اتفاقی هم برات نیفتاده!

  اینا نشون می ده که خوب البته فکر می کنم  اینکه این ابعاد و عنایت خداوند، با این مضمون به خدا گفته بود که به خاطر تمام رنج ها و بزرگ شدم.ir" target="_blank"> و در کمال ناباوری ببینی که هنوز زنده ای امیدوارم که به لطف ما گاهی از خودش نشون بده.ir" target="_blank"> و حتی بدنی شون داره. داریم قد می کشیم از تصمیم های غلط، توانایی تحمل رنج ها و بزرگ میشیم در حالی که خودمون خبر نداریم، اینکه مثلا من بالقوه مهارت دارم یه نقاش باشم از خلال اون ها رشد کردم از استفاده و این به نظر من خیلی جالبه. کسی ممکنه راحت ظرفیت های پنهان خودش رو آشکار کنه و دیگری ممکنه تو این مسیر ناسازگاری هایی رو این مطلب تا کنون 78 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ شنبه 29 خرداد 1395 [
  گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها : , , , , , , ,

آمار امروز شنبه 27 آبان 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :172061
 • بازدید امروز :12854
 • بازدید داخلی :287
 • کاربران حاضر :38
 • رباتهای جستجوگر:301
 • همه حاضرین :339

تگ های برتر